Sondazh: Cilat janë aktivitetet tuaja gjatë fundjavës?
  • Sport 13%
  • Me miqtë dhe familjen 53%
  • Rri në shtëpi 33%

101 vota për Kosovën, rezoluta e dakordësuar me Berishën, Rama nuk voton

Nga A2 CNN
13 Tetor 2023, 10:03 | Aktualitet

Në lidhje direkte, analisti Lulzim Veliu.

A2 CNN Livestream

Debat - nga Alba Alishani