Dekoltetë “shpërthyesi” të yjeve, nga Scarlett te Rita… – FOTO

Në “People’s Choice Awards” të Santa Monicas, në Los Angeles, kanë fituar gratë, në kategori të ndryshme, ashtu edhe para së gjithash në tapetin e kuq.

Dhe nëse mes yjeve Scarlett Johansson ka fituar titullin më të rëndësishëm si aktorja më e mirë, ajo që ka tërhequr “flash”-in e fotografëve, ka qenë mbi të gjitha dekolteja e saj “eksplozive”, që thuajse del mbi atë që kishte veshur.

E njëjta gjë mund të thuhet edhe për yjet e tjerë të mbrëmjes, nga People Icon, Melissa McCarthy e deri te Rita Ora.

Super elegante Victoria Beckham,e cila ka fituar në “People’s Fashion”, ‘Icon Award’, ndërsa në kategorinë muzikore, fituan Nicki MInaj dhe Taylor Swift.

Shkarkoni aplikacionin e A2