Ronaldo, çfarë refleksi!

roni

Ndeshjet e Kombëtareve në Ligën e Kombeve u kanë dhënë mundësi disa futbollistëve të bëjnë disa ditë pushim dhe një prej tyre është edhe ylli i Juventusit Cristiano Ronaldo.

Sulmuesi edhe këtë herë ka vendosur të mos bëhet pjesë e kombëtares së tij në këtë event dhe këtë kohë do ta shfrytëzojë për pushime së bashku me familjen e tij.

Dhe Ronaldonuk ka humbur aspak kohë. Pasi u largua triumfues nga “San Siro”, ku Juventusimundi Milanin 2-0 dhe goli i dytë u shënua nga portugezi, Ronaldo të hënë ështënisur menjëherë drejt Londrës me të dashurën e tij Georgina dhe djalin e tij tëmadh.

33-vjeçari është fotografuar në mbrëmje teksa ishte i pranishëm në “O2Arena” duke ndjekur një ndeshje tenisi në të ATP.

Sigurisht, përRonaldon dhe familjen e tij ishte rezervuar radha e para, por aty ka edherreziqe. Megjithatë është tepër i kujdesshëm dhe në një moment ështëfotografuar duke kapur një top tenisi, i cili përfundoi te spektatorët. Çfarë refleksi!

 • LAJMI I FUNDIT | Absolut 4, zgjedhjet dhe Bindja e Astrit Patozit
 • LAJMI I FUNDIT | I ftuar në Absolut 4: Astrit Patozi, koordinator i Bindjes Demokratike
 • LAJMI I FUNDIT | I ftuar në Absolut 4: Lutfi Dervishi, gazetar
 • LAJMI I FUNDIT | Të ftuar: Afrim Krasniqi, analist; Erion Tase, Akademia e Studimeve Politike
 • LAJMI I FUNDIT | Patozi: Partitë e reja janë të frikësuara nga tjetërsimi i votës
 • LAJMI I FUNDIT | Astrit Patozi: Çakejtë e politikës vjedhin njëri-tjetrin
 • LAJMI I FUNDIT | Patozi: Shpresoj që të jenë zgjedhjet e fundit që bëhen me komisionerë politikë
 • LAJMI I FUNDIT | Dervishi: Më 25 prill nuk do të ndodhë asgjë, por çfarë do të dalë më pas?
 • LAJMI I FUNDIT | Patozi: Shpëtimin nuk e kërkojmë te partitë politike, por te institucionet
 • LAJMI I FUNDIT | Patozi: Ne duam që kryeministrin e Shqipërisë ta fusim në “kafaz”
 • LAJMI I FUNDIT | Patozi: S’jemi as naivë dhe as patetikë, ne s’kemi dalë për të përmbysur "malet"