Vinicius “tallet” me Modriç në stërvitje

Talenti Vinicius po gjen në çdo ndeshje më shumë hapësira te Reali dhe kjo duket se e ka ndryshuar humori te i riu Brazilian.

Kjo gjë duket qartë edhe në një nga stërvitjet e fundit te skuadrës, ku Vinicius është “tallur” me një pasim të gabuar të kroatit Modriç, duke sjellë edhe irritimin e këtij të fundit.

Shkarkoni aplikacionin e A2