Burrë e grua përplasen në derë të shtëpisë

makinaaa 1100x620

Një aksident qesharak është filmuar nga kamerat e sigurisë në një ndërtesë në Iowa të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, e cila është bërë menjëherë virale në internet.

Burri lëviz makinën e tij nga garazhi për t’i hapur rrugë gruas së tij, por… ndodh e papritura. Ai ecën mbrapsht dhe ndalon vetëm në momentin kur godet makinën e bashkëshortit të saj!