Rita “përqafon” ngjyrat kuq e zi, koncert madhështor në Berlin – A2

Rita “përqafon” ngjyrat kuq e zi, koncert madhështor në Berlin

Rita Ora po vijon promovimin e albumit të dytë të saj në karrierë “Phoenix” dhe këtë po e bën duke mbajtur koncerte në qytete të ndryshme të Europës.

Fundjava e gjeti këngëtaren me origjinë shqiptare në Berlin, atje ku mbajti një koncert madhështor. Rita Ora nuk hezitoi të ndajë pamjet nga koncerti edhe për miliona fansa të saj në të gjithë botën.

Zgjedhja e veshjes këtë herë ishte e veçantën për Ritën, e cila u shfaq e gjitha kuq e zi.

Faleminderit shumë Berlin! Ju dua shumë, shihemi të gjithë në turin ‘Phoenix’ vitin e ardhshëm”, shkroi këngëtarja në “Instagram”.