Braçe për A2: Zgjidhja gati, pranojeni! – A2

Braçe për A2: Zgjidhja gati, pranojeni!

Kryetari i Komisionit Parlamentar të Ekonomisë, Erion Braç, zgjidhja për kërkesat e studentëve është gjetur dhe ajo duhet thjesht që të pranohet prej tyre. Në një intervistë për A2, Braçe zbulon se prej vitesh Kontrolli i Lartë i Shtetit ka paditur drejtuesit e universiteteve për abuzim me fondet, por Prokuroria ka heshtur.

  • LAJMI I FUNDIT | Ndërron jetë në spitalin infektiv 67-vjeçari, viktima e 10 me COVID-19
  • LAJMI I FUNDIT | 67-vjeçari, prej 10 ditësh i sëmurë, prej katër ditësh në terapi intensive
  • LAJMI I FUNDIT | 67-vjeçari vuante edhe nga hipertensioni