Pulëbardha guximtare sfidon shqiponjën!

Një moment i jashtëzakonshëm është kapur nga fotografi David Canales, kur shqiponja është përballur me pulëbardhat pasi kishte kapur në kthetrat e saj një prej tyre.

Fotot janë shkrepur ne Alaska, ndërsa Canales është shprehur: “Gjithçka ndodhi shumë shpejt. Nuk e dija se çfarë kisha shkrepur, vetëm kur i pash fotot më pas e kuptova”, tha fotografi.

  • LAJMI I FUNDIT | Një ekip i A2 ka hyrë në kampin famëkeq të ISIS në Siri
  • LAJMI I FUNDIT | Kampi i Al Hol u bë i njohur për shkak të vogëlushit Alvin Berisha
  • LAJMI I FUNDIT | Në kampin e Al Hol jetojnë 74 mijë persona, mes tyre dhe shqiptarë
  • LAJMI I FUNDIT | A2 po ndjek nga afër historinë e këtyre njerëzve të lënë në mëshirë të fatit
  • LAJMI I FUNDIT | Gazetari Jul Kasapi e operatori Indrit Myftari janë në Siri, pranë kampit Al Hol