Tifozët i vënë “flakën” stadiumit!

legia 1100x620

Tifozët e Legia Varshavës njihen për mbështetjen që i bëjnë skuadrës së tyre dhe këtë gjë e kanë treguar edhe në ndeshjen e fundit ndaj Zaglebie.

https://www.youtube.com/watch?v=eWf9vBKGVT4

Në një moment të ndeshjes fishekzjarrë dhe tymuese të shumta pushtuan stadiumin “Dialog” ku ishte duke u zhvilluar ndeshja, duke krijuar përshtypjen së ishte momenti i ndërrimit të viteve.