Rita gjendet kudo, kalendari rraskapitës i yllit të muzikës | FOTO

E talentuar, e bukur dhe e… lodhur. Përgjatë dy muajve të fundit Rita Ora ka pasur një kalendar tepër të lodhshëm me udhëtime të njëpasnjëshme që do të rrisnin rrahjet e zemrës për këdo. Sigurisht ky ritëm ka dhënë frytet e veta pasi albumi i saj i fundit “Phoenix” është në vend të 79 nga 200, në US Billboard. Në galerinë e fotove mund të shihni të gjitha vendet ku këngëtarja e suksesshme me origjinë shqiptare ka qenë e pranishme.