Kërcimi i vëllezërve Pogba për Krishtlindje

Të paktën ditën e sotme futbolli në Europë dhe jo vetëm ka “ndaluar” dhe Krishtlindjet kanë mbledhur pranë familjeve të tyre futbollistët.

Ndoshta festa më e veçantë e këtyre Krishtlindjeve vjen nga Franca, nga familja Pogba. Tre vëllezërit, Paul, Mathias dhe Florentin ishin tejet të ekzaltuar në ritmet e muzikës.

Mathias ndau videon me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Shkarkoni aplikacionin e A2 CNN