Ronaldo nuk ndalet, vrapon edhe në shkretëtirë – A2

Ronaldo nuk ndalet, vrapon edhe në shkretëtirë

Cristiano Ronaldo përfitoi nga pushimi i Serie A për t’u zhvendosur në Dubai së bashku me familjen për të festuar edhe ndërrimin e viteve.

Megjithatë, edhe pse me pushime, portugezi nuk di të ndalet së stërvituri. Në një video të shkurtër të postuar në llogarinë e tij të “Instagramit”, ai duket duke vrapuar në shkretëtirë se bashku me me djalin e tij dhe disa miq.

View this post on Instagram

Desert Night Run!!👌🏽💪🏽

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Shkarkoni aplikacionin e A2