Tritol bankomatit në Urën Vajgurore, grabisin paratë – A2

Tritol bankomatit në Urën Vajgurore, grabisin paratë

Persona e ende të pa identifikuar i kanë vendosur lëndë eksplozive një bankomati në Urën Vajgurore rreth orës 03:00 të natës.

A2 mëson se autorët kanë arritur të marrin edhe para, por shuma është ende e paqartë.

Policia ka nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje dhe identifikimin e autorëve.

Shkarkoni aplikacionin e A2