Dubai bashkon kampionët – A2

Dubai bashkon kampionët

cristi 1100x620

Kampioni botëror i peshave të rënda në boks, Anthony Joshua dhe ylli i futbollit Cristiano Ronaldo janë bërë bashkë në Dubai.

Ata konsiderohen si më të mirët në sportet e tyre, ndërsa aktualisht janë zhvendosur në Dubai për të pushuar, duke lënë pas të ftohtin që ka pushtuar Britaninë dhe Italinë.

Joshua dhe Ronaldo nuk hezituan të realizonin edhe një foto në Dubai, të cilën e ndan më pas me miliona ndjekës në rrjetet sociale.