Suarez e nis vitin me një “perlë” – A2

Suarez e nis vitin me një “perlë”

Në ndeshjen e parë të vitit 2019 me Barcelonën Luiz Suarez ka realizuar një gol të jashtëzakonshëm në transfertën e Getafe-s.

Koordinim perfekt dhe saktësia e potenca u ndërthurën së bashku për të sjellë golin e dytë për Barcelonë në këtë ndeshje, ndërsa më herët kishte realizuar i përhershme Messi.

Shkarkoni aplikacionin e A2