Lezhë, po shkonte në punë me biçikletë, roja e natës në gjendje të rëndë – A2

Lezhë, po shkonte në punë me biçikletë, roja e natës në gjendje të rëndë

Një furgon ka përplasur në afërsi të Lezhës një person i cili po i drejtohej punës me biçikletë.
Mësohet se personi ndodhet në gjendje të rëndë, dhe është transportuar me urgjencë për në spital.

Personi i aksidentuar, me inicialet P.K. nga Fushë Miloti, po i drejtohej biznesit privat ku punonte si roje nate.

Dyshohet se shkak mund të jetë bërë parakalimi i gabuar i furgonit, edhe pse Policia ende po punon për zbardhjen e shkaqeve.