Rama: Presidentit i dërgova prova që rrëzojnë argumentet për Cakajn – A2

Rama: Presidentit i dërgova prova që rrëzojnë argumentet për Cakajn

Pas postimit në “Facebook” të Ilir Meta ku shkruante se Institucioni i Presidentit është kërcënuar, Edi Rama reagoi në “Twitter”, duke shkruar se i ka dërguar Presidentit prova që rrëzojnë argumentet e tij në lidhje me mosdekretimin e Cakajt në postin e ministrit të Jashtëm.

“Mos e merrni seriozisht ju lutem, ose i ka vjedhur Doktoresha e Shkencave passwordin e faqes zyrtare ose pastaj është në atë fazën kur i bën thirrje popullit për të marrë armët, ngaqë s’di si të dalë nga gropa që i hap vetes! I çova provat e mëkatit ndaj Gentit dhe vuan tani”, shkruan Rama.

Shkarkoni aplikacionin e A2