Dy futbollistë të partizanit kërkohen në Serie A – A2

Dy futbollistë të partizanit kërkohen në Serie A

Partizani po zhvillon një prej sezoneve më të mirë të viteve të fundit. Të kuqtë ishin ekipi më i mirë i gjysmës së parë të sezonit, duke kryesuar kampionatin.

Për portieri Alban Hoxha, i cili konfirmohet si një prej më të mirëve në vend në rolin e tij dhe sulmuesin Jurgen Bardhi po interesohet Chievo Verona. Nëse për portierin Hoxha ky do të ishte kalimi i shumëpritur në një ligë të madhe europiane, për 22-vjeçarin Bardhi, Chievo mund të shërbejë si trampolinë në karrierë.

Shkarkoni aplikacionin e A2