Dëmtohet Mavraj, nuk dihet sa do të mungojë – A2

Dëmtohet Mavraj, nuk dihet sa do të mungojë

Mavraj 1100x620

Fati i keq nuk i ndahet Mavrajt. Pasi mbylli pa shumë sukses aventurën e shkurtër tek Aris i Selanikut, mbrojtësi i kombëtares ka pësuar një dëmtim gjatë stërvitjes me klubin e tij të ri, Ingolstadt.

Përmes një postimi në rrjetet sociale klubi ka njoftuar se Mavraj ka pësuar një frakturë në dorë në stërvitjen e një dite më pare dhe do të mungojë për disa ditë në stërvitje, por pa dhënë shumë konfirmime.