Makinat superluksoze të Alexis Sanchez | FOTO – A2

Makinat superluksoze të Alexis Sanchez | FOTO

Alexis Sanchez fiton plot 350 000 paund në javë në “Old Trafford” dhe kjo e ka lejuar të mbushë garazhin me disa prej makinave më luksoze në botë.

Edhe pse në fushë gjërat nuk po i shkojnë shumë mirë – ka luajtur vetëm 90 minuta që prej fundit të nëntorit – ai ngushëllohet me koleksionin e makinave të cilin e shton herë pas here me mjetet e fundit që dalin në qarkullim.

Pasioni i ka kushtuar disa herë, si në vitin 2013, kur luante me Barcelonën, kur shpëtoi mrekullisht nga në aksident që bëri me makinën e tij tip Audi R8.

  • LAJMI I FUNDIT | Kryeministri Rama, në konferencë për mediat me Presidentin e KE, Charles Michel
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Charles Michel, mik i rajonit tonë
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: E falënderoj për angazhimin ndaj konferencës së donatorëve
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Europa është pranë nesh, nuk do të na lërë vetëm
  • LAJMI I FUNDIT | Michel: Përtej dashamirësisë, duhet mbështetje reale për Shqipërinë