Warriors të frikshëm, Harden nuk mjafton për Huston | VIDEO – A2

Warriors të frikshëm, Harden nuk mjafton për Huston | VIDEO

Njëmbëdhjetë ndeshje në NBA-in amerikan, në mbrëmjen përkujtimore të Martin Luter King dhe spektakli nuk mungoi.

Duke nisur nga ndeshja e 20 me radhë ku Xhejms Harden regjistroi mbi 30 pikë. Megjithatë, 37 pikët e realizuara prej tij nuk i mjaftuan Hjuston-it të evitonte humbjen ndaj Filadelfias.

Më rezultative ishin 44 pikët e Klei Tompson, i cili udhëhoqi Golden Stejt në suksesin ndaj Los Anxheles Lejkërs, me kalifornianët, që vazhdojnë të vuajnë mungesën e LeBron Xhejms.

Shkarkoni aplikacionin e A2