Përmbytet “Selman Stermasi”, shtyhet nesër ndeshja Tirana -Flamurtari – A2

Përmbytet “Selman Stermasi”, shtyhet nesër ndeshja Tirana -Flamurtari

Shtyhet sfida më e rëndësishme e Kupës së Shqipërisë, ajo mes Tiranës dhe Flamurtarit.

Kushtet e vështira atmosferike kanë rënduar së tepërmi stadiumin “Selman Stermasi” në më shumë së 70% të fushës.

Ndeshja u ndërpre në minutën e 25-të, dhe do të shtyhet nesër në orën 13:00.  

Shkarkoni aplikacionin e A2