Takime erotike nga interneti, arrestohet shqiptarja në Greqi – A2

Takime erotike nga interneti, arrestohet shqiptarja në Greqi

Një shqiptare 32-vjeçare u arrestua në Selanik të Greqisë, bashkë me një shtetase ruse 34 vjeçe, pasi ishin pjesë e një rrjeti prostitucioni.

Fillimisht, ato postonin foto erotike në internet dhe më tej fiksonin edhe shumat monetare që klientët duhet të paguanin.

Pas bisedës online, ato organizonin takime nëpër hotele, ku ndërmjetësi ishte një shtetas rumun, 29 vjeç, i cili gjithashtu u vu në pranga nga autoritetet greke të policisë.

Shkarkoni aplikacionin e A2