Patozi: Vendi ka nevojë për lëvizje të re politike – A2

Patozi: Vendi ka nevojë për lëvizje të re politike

Ish-nënkryetari demokrat, Astrit Patozi deklaroi se vendi ka nevojë për një lëvizje të re politike.

Në “Ditarin” e A2, Patozi deklaroi se kjo është e vetmja rrugë dhe ka plot zëra që shkojnë në këtë linjë.

Sipas tij, Rama është buzë greminës, por opozita nuk po tregon as forcën e as moralin për ta rrëzuar.

Por, sipas tij, fitorja reale e opozitarëve, pjesë e të cilëve ai thotë se është, do të ishte fitorja kundër Edi Ramës duke qenë Kryeministër.

Shkarkoni aplikacionin e A2