“Luftë” mes tifozëve në Angli – A2

“Luftë” mes tifozëve në Angli

Ndeshja e Kupës në Angli midis skuadrave të Millwall dhe Everton u parapri nga përleshje të dhunshme mes tifozëve.

Një video është bërë virale në internet, ku me dhjetëra tifozë të të dyja skuadrave janë përplasur fizikisht mes tyre. Policia vuri në pranga me dhjetëra tifozë.

Shkarkoni aplikacionin e A2