Brenda shtëpisë 31 milionë paund të familjes Beckham – A2

Brenda shtëpisë 31 milionë paund të familjes Beckham

Familja Beckham është një nga më të famshmet në botë. Edhe pse të dy të famshëm, David ish-kapiten i kombëtares angleze të futbollit dhe Victoria ish-këngëtare e stiliste, kanë mundur të ruajnë një familje të fortë larg konflikteve edhe pse së fundmi ka pasur zëra.

“Daily Mail” ka publikuar së fundmi një fotogaleri të shtëpisë me vlerë 31.5 milionë paund në Londër.

Dekor elegant, piktura njëngjyrëshe dhe një kuzhinë për t’u pasur zili…

Rezidenca është blerë nga çifti në shtator 2013 në perëndim të Londrës.

Shkarkoni aplikacionin e A2