Pika spektakolare në përballjen e tenisteve ruse

Dy tenistet ruse Zvonareva dhe Kasatkina dhuruan spektakël në një moment të ndeshjes së tyre në Shën Petersburg.

Shkarkoni aplikacionin e A2 CNN