Basha për studentët: Nuk ka shans të “digjet” viti akademik, do të njihet i plotë – A2

Basha për studentët: Nuk ka shans të “digjet” viti akademik, do të njihet i plotë

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte në Fier për të thirrur gjithë mbështetësit të tij në protestën e 16 shkurtit.

Duke nënvizuar që “dyshimi, mosbesimi dhe shuarja e shpresës janë armët e fundit të regjimit”, Basha deklaroi që “nuk ka asnjë shans që Edi Rama mos të njoh vitin akademik, viti do të njihet i plotë”.

Ndërkohë, pritet që rreth orës  11.00 Basha të jetë në Elbasan, ku do të zhvillohet protesta e radhës.

Shkarkoni aplikacionin e A2