Isco mendon largimin, Barça i “shkel syrin” – A2

Isco mendon largimin, Barça i “shkel syrin”

Barcelona pranon se nëse një lojtar i Realit të Madridit dëshiron të lërë “Bernabeun”, do të hidhej në sulm për të përfituar shërbimet e tij.

Situata ka të bëjë me mesfushorin madrilen Isco, i cili me ardhjen e trajnerit Solari ka gjetur shumë pak hapësira në formacion.

Nëse dëshira e lojtarit ekziston dhe gjithçka është e rregull, sigurisht që ne do të firmosim me të, ishin fjalët e presidentit të Barcelonës Bartomeu, i cili lë të hapur dyert e “Camp Nou” për fantazistin 26 vjeçar në merkaton verore.

Shkarkoni aplikacionin e A2