Fitore dhe kryesim për Manchester City-n – A2

Fitore dhe kryesim për Manchester City-n

Manchester City fitoi 2 me 0 në fushën e Evertonit dhe ngjitet përkohësisht në krye të Premier Ligës angleze.

Skuadra e Guardiola-s shkon në kuotën e 62 pikëve, duke barazuar Liverpoolin, por ka avantazhin e diferencës së golave të shënuar me ato të pësuar.

Laporte dhe Gabriel Jesus realizuan golat e fitores për Manchester City-n, ndërsa tani pritet reagimi i Liverpoolit, që do të luajë ndaj Bournemouth-it.

Shkarkoni aplikacionin e A2