Salah dhuron spektakël, klas me shënjestrën

Salah rrota 1100x620

Jo vetëm në fushë për edhe jashtë saj. Mohamed Salah tregon klasin dhe saktësinë e tij edhe kur nuk bëhet fjalë për një portë futbolli por, për një gomë makine apo një pije freskuese. Ylli egjiptian shfaqet në një video teksa dhuron spektakël me shënjestrën e tij, duke goditur objektivat prej tentativës së parë…

  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 4 viktima dhe 83 raste të reja me koronavirus
  • LAJMI I FUNDIT | Në Spitalin Infektiv janë të shtruar 72 pacientë
  • LAJMI I FUNDIT | 8 pacientë në terapi intensive, ndërsa 4 prej tyre janë të intubuar