E bujshme, Interi nis kontaktet për Elseid Hysaj

hysaj 1100x620

Interi po mendon për sezonin e ardhshëm dhe një prej objektivave të merkatos është Elseid Hysaj.

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, cilësohet si alternativa ideale për krahun e djathtë. Sipas mediave italiane, klubi zikaltër ka nisur kontaktet me menaxherin e 25-vjeçarit.

Transferimi pritet të realizohet në muajin qershor, por më parë duhet kaluar pengesa e klauzolës me vlerë 50 milionë euro për prishjen e kontratës me Napolin.

  • POLITIKË | Reforma Zgjedhore, pranohet identifikimi elektronik i votuesve në zgjed
  • POLITIKË | Bylykbashi: Do të ketë Identifikim biometrik per zgjedhjet e ardhshme.
  • POLITIKË | Bylykbashi: Dakordësia riformaton KQZ.