Identifikohet vrasësi i Pukës, pritet arrestimi | FOTO – A2

Identifikohet vrasësi i Pukës, pritet arrestimi | FOTO

Identifikohet autori i vrasjes së shtetasit Petrit Biba mbrëmjen e së premtes në Kaftallë të Pukës

 Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë të ditur se autori i ngjarjes së rëndë është 26 vjeçari Enderis Doda.

 Ndërkohë ai është lokalizuar nga forcat e rendit dhe në bashkëpunim edhe me FNSH pritet të arrestohet.

 Autori dhe viktima punonin së bashku në kantierin e ndërtimit të HEC-it në Kaftallë.

 Viktima fillimisht është sjellë pa ndjenja në spitalin e Pukës, dhe më pas është transportuar në spitalin e Shkodrës, por pa rezultat.

Shkarkoni aplikacionin e A2