Partizani marshon drejt titullit, Kastrioti reziston vetëm një pjesë – A2

Partizani marshon drejt titullit, Kastrioti reziston vetëm një pjesë

Edhe pse ishte duke kaluar një moment të mirë në kampionat, përballë Partizanit, Kastrioti ka rezistuar vetëm një pjesë loje.

“Të kuqtë” morën fitoren e radhës në kampionat duke mposhtur krutanët me rezultatin e pastër 2-0. Telushi dhe Bardhi ishin autorët e dy golave për Partizanin, të cilët u shënuan menjëherë pas nisjes së pjesës së dytë.

Me këtë fitore, Partizani marshon drejt titullit me një diferencë prej 8 pikësh nga Kukësi i vendit të dytë, i cili do të përballet ditën e diel ndaj Tiranës.

Shkarkoni aplikacionin e A2