Shqiptaret shkëlqejnë në festën para Grammy Awards

Këngëtaret shqiptare me famë botërore, Rita Ora, Bebe Rexha dhe Dua Lipa kanë shkëlqyer me paraqitjen e tyre në festën para ceremonisë madhështore të Grammy Awards.

Po ashtu si edhe herët e tjera, Rita ka bërë zgjedhjen më të veçantë me fustanin e saj, duke qenë unike në veshje e sigurisht që dukej e mrekullueshme.

Në mbetën jashtë vëmendjen as Bebe Rexha dhe Dua Lipa. Bebe zgjodhi një fustan të thjeshtë, por që i nxirrte në pah format e saj, ndërsa Dua kishte veshur një fustan blu.