F1, ndryshim total për McLaren

Ndryshim tërësor, nga fillimi dhe deri në fund, me detaje që e bëjnë të ngjasojë me makinat kryesore të Formula 1.

Pamja e McLaren-t të ri nuk i zhgënjeu pritshmëritë gjatë prezantimit për Botërorin 2019. Ngjyra portokalli është e njëjtë me atë, të përdorur në konkurrimin e parë, në vitin 1966.

McLaren që do të drejtohet nga 24-vjeçari Carlos Sainz Jr. dhe 19-vjeçari anglez, George Russell, do të zbresë në pistë këtë të hënë, për testet e para.

  • LAJMI I FUNDIT | Arrihet marrëveshja për Reformën Zgjedhore
  • LAJMI I FUNDIT | Yuri Kim: Çdo palë kontribuoi shumë dhe lëshoi shumë
  • LAJMI I FUNDIT | Marrëveshja për Reformën Zgjedhore, Soreca: Shqipëria është më pranë BE
  • LAJMI I FUNDIT | Lulzim Basha: Hap përpara për zgjedhje të lira
  • LAJMI I FUNDIT | Gjiknuri: PD hoqi dorë nga kërkesat absurde
  • LAJMI I FUNDIT | Bylykbashi: Do të ketë identifikim biometrik per zgjedhjet e ardhshme
  • LAJMI I FUNDIT | Bylykbashi: Dakordësia riformaton KQZ