Rama si Maduro, pankartat protagoniste – A2

Rama si Maduro, pankartat protagoniste

Pak minuta para protestës, janë pankartat dhe bluzat ironike protagonistet e para të këtij 16 shkurti.

Plot ngjyrë dhe të ndryshme në formë, disa shndërrojnë kryeministrin Edi Rama në presidentin e diskutuar të Venezuelës, me titull “Ramaduro”, disa kujtojnë skandalet e fundit , si ai i përgjimeve të kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako.