Ernest Gjoka jep dorëheqjen, fatale humbja me Kastriotin – A2

Ernest Gjoka jep dorëheqjen, fatale humbja me Kastriotin

Ernest Gjoka nuk do të jetë më trajneri i Kamzës. Përmes një deklaratë të shkurtër, ekipi deklaroi se trajneri ka dhënë dorëheqjen. “I urojme suksese trajnerit ne karrierën e tij. Bashkëpunimi ynë është mbyllur këtu”, thuhet në deklaratën e ekipit të Superiores.

Zyrtare Pas ndeshjes trajneri Ernest Gjoka eshte dorehequr nga skuadra.I urojme suksese trajnerit ne karrieren e tij. Bashkepunimi yne eshte mbyllur ketu.

Gepostet von FK.Kamza 1936 am Sonntag, 17. Februar 2019

Fatale për Gjokën ka qenë humbja e Kamzës sot ndaj Kastriotit.

Bilanci i Gjokës me Kamzën në 11 ndeshje është 6 humbje, 3 fitore dhe dy barazime mes kampionatit edhe kupës.

Shkarkoni aplikacionin e A2