PSG pa rivalë, marshon i qetë drejt titullit – A2

PSG pa rivalë, marshon i qetë drejt titullit

Paris Saint Germain ja doli me vështirësi të kalojë AS Saint-Étienne në javën e 25 të kampionatit francez.

Mjaftoi Mbappe, 15 minuta përpara fundit të takimit që parisienet të korrin fitoren e radhës dhe të marshojnë drejt titullit të pa shqetësuar.

Ndërsa Monako merr frymën me fitoren 1-0 ndaj Nantës që e largon përkohësisht nga zona e rënies.

Shkarkoni aplikacionin e A2