Pamje të rralla nga qyteti i kazinove – A2

Pamje të rralla nga qyteti i kazinove

Pamje të rralla erdhën nga Las Vegasi. Qyteti i kazinove u mbulua nga bora për herë të parë në shumë vjet.

Rrjetet sociale u mbushën me foto dhe video të reshjeve të borës, e të qytetarëve që shijonin peizazhin e pazakontë.

Hera e fundit që ra borë në Las Vegas ishte rreth një dekadë më parë, në 17 dhjetor të 2008-s.

Shkarkoni aplikacionin e A2