Elefanti “arratiset” nga cirku në Milano, zbret në rrugë

milano 1100x620

Drejtuesit e automjeteve në Milano janë befasuar kur kanë parë një elefant në rrugë mbrëmjen e së premtes.

Mediat italiane shkruajnë se elefanti kishte arritur të largohej nga cirku “Togni” dhe e gjeti veten mes trafikut.