Parlamenti mblidhet sot, reagon PD: Nga gjembat në ilegalitet – A2

Parlamenti mblidhet sot, reagon PD: Nga gjembat në ilegalitet

Seanca e Parlamentit do të zhvillohet sot në orën 5, dhe jo të enjten si gjithmonë.

Vendimi sipas burimeve të A2 është marrë në konferencën e kryetarëve.

Kuvendi ilegjitim, mblidhet ne ilegalitet.Pasi e rrethuan me tela me gjemba dhe salduan dyert hyrese, tani kane filluar…

Gepostet von Edi Paloka am Dienstag, 26. Februar 2019

Nuk ka vonuar reagimi i Partisë Demokratike, më anë të Edi Palokës.

Paloka në një postim në rrjetet sociale shkruan “Pasi e rrethuan me tela me gjemba dhe salduan dyert hyrëse, tani kanë filluar ta mbledhin dhe në ilegalitet. Seancën e së enjtes , po kërkojnë ta mbledhin fshehtas sot në orën 17.00. Sa mendoni se do zgjasni kështu?! Tik-tak…”.