Pas koncertit, Rita relaksohet në Australi

Rita Ora ka nisur turneun botëror pas publikimit të albumit të saj të dytë “Phoenix”.

Ndalesa e saj e parë ishte Australia, ku Rita mbajti një koncert gjigant në Melbourne.

Por këngëtarja me origjinë shqiptare, nuk është larguar menjëherë nga kontinenti e nxehtë, duke shfrytëzuar temperaturat e larta.

Ai ka publikuar foto në “Instagram” ku duket e mrekullueshme dhe tepër provokuese.