Protesta në Tiranë, takimi Trump-Kim dhe shikimi që “theu” internetin…

Ngjarjet më të rëndësishme të javës në Shqipëri dhe botë, përmes fotove realizuar nga agjencitë më prestigjioze.

Shkarkoni aplikacionin e A2 CNN