Aksident me pasojë një të vdekur në Sukth

makinaa 1100x620

Një ngjatje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në një rrugë dytësore në Sukth. Policia bën të ditur se një 67-vjeçar është përplasur për vdekje nga një automjet.

Sipas policisë, shtetasi me inicialet J.P. është përplasur nga një automjet I drejtuar nga 34-vjeçari A.S.

67-vjeçari u dërgua me urgjencë në spitalin e Durrësit, por nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra. Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit që shkaktoi aksidentin dhe po punon për zbardhjen e plotë të tij.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, shtohen sërish rastet, 132 në 24 orë
  • LAJMI I FUNDIT | Asnjë humbje jete, po marrin trajtim spitalor të specializuar 26 pacientë
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 29 të shëruar në 24 orë