Rama i “pashqetësuar” nën ritmet e tallavasë në Fier

Edi Rama nuk u shqetësua aspak, nga pritja që demokratët i kishin rezervuar në hyrje të qytetit.

I shoqëruar nga kryetari i Kuvendit dhe deputetë të zonës, ai festoi 8 marsin në Fier.

Në fjalimin e shkurtër, ai përmendi numrin e lartë të zonjave në kabinetin qeveritar. Pastaj preferoi që t’i dedikohej kërcimit nën ritmet e tallavasë.

  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 4 viktima dhe 83 raste të reja me koronavirus
  • LAJMI I FUNDIT | Në Spitalin Infektiv janë të shtruar 72 pacientë
  • LAJMI I FUNDIT | 8 pacientë në terapi intensive, ndërsa 4 prej tyre janë të intubuar