Berisha: Rama fshihet në tunelet e Skraparit, s’mund t’i fshihet “cunamit” popullor

16 MARS POTRESTA LIVE 4 frame 8753 1100x620

Sali Berisha u shpreh për A2 CNN nga protesta e opozitës se Edi Rama nuk mund t’i fshihet cunamit popullor, siç e quajti ai.

“Mirënjohje të pakufishme ndaj atyre që sot firmosin betejën fitimtare nga kakistokracisë. Edi Rama ia ka mbathur sërish ditën e sotme. Edi Rama ka shkuar të tunelet e Skraparit. Ky është një cunam popullur dhe Rama nuk mund t’i fshihet”, u shpreh Sali Berisha.