Shqipëria po fundoset, stadiumi fyen në kor Panuccin

Shqipëria po zhvillon një tjetër ndeshje të dobët, duke humbur 0-2 falë golave të Ylmaz në minutën 21 të pjesës së parë, dhe të milanistit Calhanoglu në minutën e 55-të me një gjuajtje të fortë por jo të pamundur ku një Etrit Berisha në formë të keqe sot nuk mundi asgjë.

Pas pak shënimit, i gjithë zhgënjimi i tifozëve vërshoi në drejtim të trajnerit Panucci, me kore fyese në italisht, si “Panucci, vaffa…”.