Aksident i rëndë në Lezhë, humb jetën një person

lezheee 1100x620

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mbrëmjen e së martës në aksin rrugor Lezhë-Milot, ku një person ka humbur jetën.

Policia bën të ditur se dy automjete janë përplasur te kryqëzimi i Treshit dhe për pasojë një person ka mbetu ri vdekur.

Shkaqet e aksidentit të rëndë dhe identiteti i viktimës ende nuk dihen.