I dha asist Iscos por dikur… e shihte duke mbledhur topat

isco3

Jeta dhuron surpriza, dhe ëndrrat jo rrallë mund të shndërrohen në realitet. Po punove fort, normalisht.

Lojtari i ri i Real Madrid Brahim Diaz mund të jetë një dëshmitar interesant i kësaj thënie.

Brahim Diaz

Ai dha një asist të vyer për yllin e Realit dhe Kombëtares spanjolle Isco, por pikërisht 7 vite më parë e shihte teksa shënonte me Malagën, ndërkohë që Diaz thjesht… mblidhte topat!